FARKINDALIĞIN FARKINA VARMAK

BU OKUDUKLARINIZ HAYAL EDEBİLDİĞİNİZ KADAR GERÇEK, DÜŞÜNEBİLDİĞİNİZ KADAR YAŞANILANDIR. NEYİN NE KADAR DOĞRU OLDUĞUNU SİZE YÜREĞİNİZ SÖYLEYECEK. SİZE AİT BÖLÜMLERİ GÖNÜL GÖZÜNÜZ GÖSTERECEK. TÜM SINIRLARI SEVGİNİZ YOK EDECEK. SADECE OKUYUN, SOL ELİNİZ YÜREĞİNİZDE SAĞ ELİNİZ BİZDE SEVDİĞİNİZ KADAR YAŞAR, NİYET ETTİĞİNİZ KADAR ANLARSINIZ.
HAYATINIZ VE GERÇEKLİĞİNİZ YA DÖRT DUVAR ARASINDADIR.
YA DA EVRENİN SONSUZLUĞUNDA
.
YENİ BİR KAPI AÇMAK, FARKI FARK ETMEK, FARKINDALIĞININ FARKINA VARMAK,GERÇEĞİ GÖRMEK ELİNİZDE. NE İSTEDİĞİNİZE KARAR VERİN. GELECEK BİZİM VE BİZ HERYERDEYİZ.
BİZ MANEVİYATIZ ÇÜNKÜ BİZ RUHUZ. ZAMANIN VE UZAYIN TÜM SINIRLARININ ÖTESİNİ ALGILAYABİLİRİZ. BİLİNCİMİZ ÖNCEDEN OLANI, ŞU AN OLANI, GELECEKTE OLACAKLARI BİZE SUNUYOR. BU BİZİM DOĞAMIZDA VAR, BİR İNSAN OLARAK.

ALGILAMAK VE BİLMEK. HERŞEYİ, HERYERDE, HERZAMAN. ÖĞRENMEYE ÇALIŞIYORUZ, VE GELİŞMEYE, KENDİMİZİ VE BAŞKALARINI GELİŞTİRMEK ADINA. YOĞUNLUĞUMUZU SEÇTİĞİMİZ BİR NOKTAYA VERİYORUZ VE ORADA NELER OLUP BİTTİĞİNİ ALGILIYORUZ, DİKKATLE İNCELİYORUZ VE KAYDEDİYORUZ. UYAN VE NEREDEN GELDİĞİNİN FARKINA VAR. UYAN VE ONA GÖRE TEKAMÜLÜNÜ DEVAM ETTİR. ÇÜNKÜ BİZ ÜSTÜN KILINANLARDANIZ YA SİZ? Adnan TOPÇU 1996

GALAKTİKİNSAN WEB TEAM

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

2 Cevaplar

  1. Ayfer Çakmak dedi ki:

    İnanın bana okadar iyi geliyorsunuz ki gözünüzle görseydiniz ancak hissederdiniz. Bu dünya karmaşasını koşuşturmaca mücadeleyi tam anlamaya çalışırken ben kendi farkındalığımın farkına varma hazzını yaşamaktayım ve en önemlisi de geçmişte yaşadığım bütün kötü olayların aslında benim yazdığım senaryolar olduğunu da farkettim belki biraz geç oldu ama ben artık farkındayım düşüncem konuşmama konuşmam da hayatıma bir ayna şükürler olsun 😊 artık herşeyin farkındayım ve herşey benim hayrıma gerçekleşiyor

  2. galaktik dedi ki:

    Sizin ve kendi adıma çok mutlu oldum. İnsanlara bir şey vermenin hazzı beni mutlu ediyor. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir