Time Travelling

ZAMANDA YOLCULUK

Geçtiğimiz aylarda 2030 yılından geldiğini ve zamanda yolculuk yaptığını iddia eden Noah adlı adam yalan testinden geçti. Kasım ayında ortaya çıkan Noah adlı bir adam 2030 yılından geldiğini ve zamanda yolculuk yapabildiğini iddia etmişti.

Tüm dünyada büyük ses getiren bu olay hemen herkes tarafından bir “yalan” olarak algılanmıştı. O zamanlar, hiçkimseyi incitme niyeti olmadığını söyleyen Noah tek amacının zamanda yolculuk kavramının var olduğunu ve kendisinin de bir zaman yolcusu olduğunu kanıtlamak olduğunu söylemişti.

Noah, zamanda yolculuk yaptığı için anoreksiya ve depresyon sorunu yaşadığını da sözlemişti. 50 yaşında olduğunu da dile getiren adam genç görünümünü gençlik ilaçlarına borçlu olduğunu belirtmişti. Tüm bunlar tabii ki bize çok uzak kavramlar ve kimse de zaten bunlara şu an için inanmıyor. Ancak bu adam geçtiğimiz gün bir yalan testine sokuldu. Poligrafi Testi olarak da bilinen ve makinelerle gerçekleştirilen testte, teste sokulan kişinin bir şey söylerken yalan söyleyip söylemediği tespit ediliyor.

( Videodaki Alt yazıyı Türkçeye çevirmek için ayarlar -alt yazılar-otamatik çevir-Türkçe seçiniz. )

TESTİ GEÇTİ!

İlk soruda tabii ki Noah’a zamanda yolculuk sorusu soruldu. Bu soruya “evet” yanıtı veren Noah, makineden ise “doğru” yanıtını aldı. “Paranormal mysterious” adlı Youtube kanalı bu adamı yalan testine bağladı ve yanıtlarını inceledi. 2021 yılında Google Glass benzeri bir cihazın oldukça popüler olacağını söyleyen Noah bu gözlüğün günümüz bilgisayarlarının ekranı gibi işlev göreceğini öne sürüyor. Noah ayrıca 2020 yılında düzenlenecek ABD başkanlık seçimlerinde tekrar Donald Trump’ın kazanacağını vurguladı. Tüm bu gelişmeler bir hayli ses getireceğe benziyor. Uzmanlar bunların fizyolojik olarak mümkün olmadığını söylüyor. Zira Noah, gençlik ilacı gibi şeylerden de söz etmişti.

Kaynak : http://www.bilgizilla.com
Video : Apex TV

GALAKTİK İNSAN WEB TEAM

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir