DÜNYANIN DÜZ OLDUĞUNA DAİR VİDEOLAR

VİDEOLARI SONUNA KADAR İZLEYİN
AMA VİDEOLARA GEÇMEDEN ÖNCE TEKRAR AŞAĞIYA KADAR OKUYUN LÜTFEN…
Güç Sahibi olanların bizim inanmamızı istedikleri dünyayı öğreniyor ve inanıyoruz. İşe git ,evlen ,çocuk sahibi ol ,normal davran ,kaldırımda yürü ,tv izle , kanunlara uy , yaşlılığın için para ayır. ve biriktir. Şimdi Tekrarla BEN ÖZGÜRÜM….. TABİ TABİ
İNSANLAR
UMUTSUZLUK İÇİNDE
KONTROL İLİMUNATİCİLERİN ELİNDE
KORKU
SAVAŞ
DOYUMSUZLUK
NEFRET VE BEN ÖZGÜRÜM ????? HE GÜLÜM HE

UYANIN ARTIK. DÜNYA DÜZDÜR.
SİYONİZMİN UŞAKLARI VEYA İLİMUNATİCİLERİN DİĞER KITALAR DAN İNSANLIĞIN HABERİ OLMASIN DİYE VE ORALARDAN NEMALANMAK ADINA KURDUKLARI BİR ÇOK TARİKATLAR GEÇMİŞ YÜZYILLARDA BİR ÇOK İSİMLE ORTAYA ÇIKMIŞLARDIR VE MISIR FİRAVUNLARINA KADAR DA VE OTESİNE DE  GİDEN LER GİBİ… BU SIRLARI SAKLAYIP İNSANLARI ZAMANINDA BU TÜR BİLGİLERİ BİLENLERİ YOK EDEREK GÜNÜMÜZDE DE ELLERİNDE BULUNDURDUKLARI TEKEL TEKNOLOJİ İLE YUTTURMAKTALAR VE KENDİLERİNE HİZMET EDEN BİLİM ADAMLARI ARACILIĞIYLA DA DÜNYANIN YUVARLAK OLDUĞUNU GÖSTERMEK ADINA BİR ÇOK FORMÜLLER GELİŞTİRMİŞLERDİR.

HALBUKİ ALLAH HİÇ BİR EKSİK BIRAKMADIĞI VE NOKSAN BIRAKMADIĞI İLAHİ EMRİ KURANDA DÜNYANIN DÜZ OLDUĞUNU SÖYLEMEKTE… BUNA RAĞMEN TERSİNİ DİYENLER KURAN’I İÇİ BOŞ YALAN BİLGİLERLE DOLU OLDUĞUNU ORTAYA KOYMAK ADINA İSLAMIN VE DİĞER DİNLERİN DÜŞMANI OLAN ŞEYTANİLER YANİ İLİMUNATİCİLER VE ONLARIN HAVARİLERİNCE ÖĞRETİLEN DÜNYA YUVARLAKTIR OLAYIDIR. ŞEYTANI ALLAH’A ÜSTÜN KILMANIN ÇABASI KURANI YOK SAYMA ÇABASIDIR. UYANIN UYANIK OLUN. HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZMÜ TEKNOLOJİ KİMLERİN ELİNDE ??? SAĞLIKLA İLGİLİ ARAŞTIRMALAR KİMLERİN ELİNDE???? AŞAĞIDAKİ ADRESTE BU İLİMİNATİCİLERİN NE YAPMAYA ÇALIŞTIĞINI ANLAYACAKSINIZ.. UYANMASSANIZ İMAM PAMUĞU TIKADIĞINDA AKLINIZ BAŞINIZA GELECEK AMA İŞ İŞTEN GEÇECEK.

KORKUNÇ PLAN … İNSANLIĞIN %90 NINI YOK ETMEK.
https://galaktikinsan.com/2017/11/20/korkunc-plan-insanlik-nufusunun-%90-ni-ni-yok-etmek/

VE BİZE YAPTIKLARI BUNUNLA DA KALMIYOR DEVAM EDİYORUZ… ELEKTRO MANYETİK SİLAHLAR VE İNSAN ÜZERİNDEKİ ETKİLERİ

https://galaktikinsan.com/2018/04/30/elektro-manyetik-silahlar-ve-insan-uzerindeki-etkileri/

VE BUDA YETMEDİ   H.A.R.R.P VE 17 AĞUSTOS DEPREMİNİN ARDINDA YATAN
https://galaktikinsan.com/2017/08/17/h-a-r-r-p-ve-17-agustos-depreminin-ardinda-yatan-sir/

BU YUKARIDA Kİ ADRESLERDEKİ YAZI VE VİDEOLARA BAKTIKTAN SONRA AŞAĞIDAKİ VİDEOLARI SEYREDİN. İMAM PAMUĞU TIKAMADAN UYANIN BENCE SİZ BİLİRSİNİZ…. BU KONULARI DİNİ KAYNAKLARA BAĞLAMASANIZ BİLE HANGİ DİN VE IRKTAN OLURSANIZ OLUN BU DÜNYADA HER KESİN YAŞAM HAKKI VARDIR. BENİM DİNİME GÖRE ALLAH YAŞAMA VE YAŞAM HAKKINA SAYGI DUYULMASINI İSTER DUYMAYANLARIN VE BİZLERİ KANDIRARAK PİYON HALE GETİRENLERİN VE ÜLKEMİZİ BİLE 3. DÜNYA ÜLKESİ GİBİ GÖRÜP KENDİLERİNİ ÜSTÜN GÖREN BU ŞEYTANİLER HZ. ADEMDEN BU GÜNE VARLARDI VE VAR OLMAYA DA DEVAM EDECEKLER. MÜHİM OLAN UYANIP MÜCADELE VERİP TARAFINI GÖSTERMEK Mİ YOKSA ŞEYTANIN UŞAĞI OLARAK PAMUĞU YEMEK Mİ … YORUM SİZ OKUYUCULARIN.  DÜNYA YUVARLAK NASA HAKLI DİYEN  KİŞİLERİNDE YAZILARINI YAYINLAMAKTAN MUTLULUK DUYARIM. YORUM SİZ OKUYUCULARIMIZIN…

KAYNAK :Ersan juaN youtube kanalı

KAYNAK : Kuran Sırları Kanalı Youtube

KAYNAK:Bilim Teknoloji kanalı

KAYNAK: Hakikat YOlunda Kanalı

e

GALAKTİK İNSAN WEB TEAM

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

4 Cevaplar

 1. aykut dedi ki:

  siteniz çok güzel bu kanaldada güzel izah edilmiş >> https://youtu.be/-twpYpT8dPk

  • galaktik dedi ki:

   Merhabalar Aykut bey. Teşekkür ederim ilgi ve alakanız için. Yolladığınız adres deki videoyu da alta ekledim.Bizler her türlü bilgiyi yayınlarız. Dünyanın yuvarlak olduğunu da yazsalar yayınlarız. Yorum siz takipcilerin. Ben her türlü bilginin paylaşımından yanayım.

 2. araştırmacı dedi ki:

  en son videodaki prof. un kanal 24’teki konuşmasını delil olarak vermişsiniz ama adam zaten dünyanın düz olmadığını, şu anda bilimin bunu ispatladığını ve düz olduğuna inanan eski alimlerin bu düşüncelerinin boşa düştüğünü konuşmasının devamında söylüyor. Bu video kasıtlı olarak kırpılıp hazırlanmış yanıltıcı bir kaynaktır.

  • galaktik dedi ki:

   Olduğu gibi yayınladım her türlü düşünce fikir teoriye açığız.. Yazmak isteyen takipcilerimizin yazılarınıda sizden gelenler bölümünde yayınlarız..Belkide ironi yapıyor… İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir