NİKOLA TESLA VE GİZLİ UFO DOSYASI

Nikola Tesla ve Gizli UFO Dosyaları

                  İnsanlığın en üretken mucitlerinden biri Nikola Tesla idi. Bu bilim insanı gençliğinden bu yana günümüz uzmanlarının bile tam olarak kabul edemeyeceğı bir buluş geliştirmişti. Bu yazıda Tesla’nın en gizemli ve esrarengiz icatlarından birini sunmayı seçtik. Ünlü mucit bu icadına patent için ‘’ilk uçan daire’’ adını verdi. Bu icat geçen yüzyılın başlarında, yaklaşık 100 yıl önce kablosuz güç veren Tesla kulesinikurduğunda meydana geldi. Tesla UFO’su tuhaf diyebileceğimiz ilkelere dayanıyordu.

            Bu UFO Dünya dışına çıkamayacak, kendine ait bir itme sistemine sahip olmayan, enerjisini kablosuz olarak Tesla Kulesinden alacak türdendi. Ayrıca, navigasyon sistemi son derece karmaşıktı, çünkü çekiş ve diğer karmaşık sistem, uçuşlarının eklendiği yönün altında yatan diğer kondansatörlere yetecek kadar büyük bir kondansatörden oluşuyordu. Temel olarak, bugünkü teknoloji ile yapılsa bile oldukça karmaşık bir uçak olacaktır. Tek sorun, Tesla  UFO’sunun  itiş sisteminin kendine özgü olması yüzünden  hala uçamamasıydı. Ayrıca diğer adıyla Gökkuşağı Projesi olarak bilinen Philadelphia Deneyi uzun süredir tartışma konusu olmuştur. Deniz Kuvvetleri manyetik mayınlar ve / veya radar tarafından tespit edilemeyen bir uçan daire yapmaya çalıştı. Ayrıca görünmezlik ve zihin kontrolü ile ilgili projeler hakkında tartışmalar yapıldı. Bu projenin arkasındaki gerçek halk tarafından asla bilinmeyecek. Tesla eğer bu teknoloji geliştirilecekse insanlığın yararına kullanılmayacağı konusunda Einstein ile aynı sonuca varmıştır. Tesla’nın ölümünden hemen sonra bütün icatları ulusal güvenlik nedeni ile CIA tarafından ele geçirildi. Gerekçesi ise; bu icatlar yapılmış olsaydı toplumumuzun yüzünü sonsuza dek değiştireceğidir. Kuşkusuz bu değişim, insanoğlunu hala kontrol eden dünya liderlerinin yararına değildi.

Yazan ve çeviren: Micheal SHANNON

Kaynak: https://science-andinfo.blogspot.com/2017/04/nikola-tesla-and-his-secret-ufo-files.html

GALAKTİK İNSAN WEB TEAM

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

3 Cevaplar

  1. Kemal dedi ki:

    Tesla zamanının ötesinde bir biliminsanıydı. Yazara konuyu ele aldığı için teşekkür ederim. Daha fazla Tesla yazısı bekliyorum.

  2. Elis dedi ki:

    Tebrik ederim gerçekten güzel bir yazı 👏🏻

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir